Marta Bizoń TU i TU (fotoreportaż)

W piątek 24 marca, o godzinie 19.00 w Galerii Vauxhall Centrum Kultury i Sportu wystąpiła, wspólnie z czwórką znakomitych muzyków, Marta Bizoń.

Być może, zastanawiając się nad kupnem biletu na koncert, ktoś doszedł do wniosku, że na koncercie krakowskiej artystki w Krzeszowicach już był i zna Ją i piosenki przez Martę Bizoń prezentowane. I tu, ten ktoś bardzo się pomylił, bo piątkowy koncert, to była zupełnie inna Marta Bizoń, inne teksty, muzyka, aranżacje i zespół muzyków.

 

Prezentowane utwory zaaranżowane w sposób nowoczesny i nowatorski a jednocześnie łatwy w odbiorze znakomicie współgrały z artystką. Marta Bizoń w tych 12 piosenkach-opowieściach była niezwykle autentyczna, bo były to opowieści o Niej samej, tej prywatnej, przy „garach” i tej kreowanej, z teatru, artystce, aktorce. Wszystkie utwory pochodziły z najnowszej płyty Marty Bizoń TU i TU. Koncert był podsumowaniem tegorocznego cyklu Marzec Kobiet w Galerii.

Jeśli ktoś na koncercie nie był a lubi dobrą, niebanalną muzykę z dobrymi tekstami powinien pomyśleć nad kupnem tego znakomitego krążka. Autorem muzyki na płycie jest Aleksander Brzeziński a teksty napisał Michał Chludziński.

 

 

 

Zobacz Fotoreportaż