Świąteczny Jarmark Tradycji i Rękodzieła w Krzeszowicach

Ponownie zagości u nas wielu wystawców, rękodzielników oraz artystów, którzy na licznych stoiskach będą sprzedawać swoje produkty. Jak co roku nasz rynek będzie rozbrzmiewał muzyką i śpiewem:

usłyszymy kolędy w wykonaniu laureatów tegorocznego V Powiatowego Przeglądu Pastorałek i Kolęd Ludowych oraz kolędy i muzykę świąteczną z różnych stron świata w wykonaniu zesołu Castle Dreams! W niedzielę weźmiemy udział w miejskiej Wigilii, która będzie jednocześnie przedstawieniem zwyczajów bożonarodzeniowych, w świątecznym koncercie wystąpią także, licznie nagradzane, dziewczyny z zespołu Verso. A na zakończenie… wielkie uliczne widowisko! Spektakl „Pierwsza Gwiazda” w wykonaniu Krakowskiego Teatru Ulicznego. Późnym wieczorem (19.00) zapłonie harcerska watra, a harcerze z ZHP Krzeszowice przyniosą nam Betlejemskie Światło Pokoju.

 Zapraszamy także na bezpłatne warsztaty artystyczne i kulinarne, które będą odbywać się w naszej siedzibie w sobotę oraz niedzielę. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych! Warsztaty poprowadzi pani Anna Koblak.Dziel z nami przedświąteczną radość!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem imprezy! Plakat z programem poniżej.