Zwycięstwo Maratonu w meczu inauguracyjnym

W sobotę 3 października zainaugurowano sezon 2015/16 III ligi kobiet. Miło nam poinformować, że siatkarki CKiS Maratonu Krzeszowice wróciły z Chrzanowa z tarczą, co bardzo cieszy.
Dziewczyny przystąpiły do meczu bardzo skoncentrowane i w pierwszej partii nie dały żadnych szans gospodyniom

, niestety w drugiej partii nie było już tak kolorowo,wkradło się chyba trochę nonszalancji i zaczęły popełniać wiele błędów. Bardzo słabo graliśmy w przyjęciu i pozwoliliśmy przeciwniczkom nakręcać ich grę, co spowodowało bardzo nerwową końcówkę, w której niestety nie udało się wygrać. Trzeci set to znowu bardzo dobra gra naszego zespołu i wysokie zwycięstwo. Niestety czwarty set to znowu huśtawka nastrojów, powróciły demony z drugiego seta, jednak w końcówce już nie daliśmy się zaskoczyć i wygraliśmy pierwszy mecz 3-1.

Widać niestety że nasza gra jeszcze faluje i jest bardzo wiele do pracy, jednak to początek sezonu, który będzie bardzo długi. Daje to sporo optymizmu, bo widać było dzisiaj sporo niezłych zagrań. Liczę że stracony set podziała na nas jeszcze bardziej mobilizująco i więcej nie zbagatelizujemy żadnego przeciwnika. Gratuluję również gospodyniom bardzo ambitnej postawy i walki o każdą piłkę.
Gratuluję zwycięstwa i 3 punktów i dziękuję dziewczynom za zaangażowanie.
PMOS Chrzanów – CKiS Krzeszowice 1-3 (15-25, 26-24, 11-25, 22-25).

Najbliższy mecz drużyna CKiS Maraton Krzeszowice rozegra w najbliższą sobotę 10 października o godzinie 17.00 u siebie w hali przy ulicy Długiej. Rywalkami naszych dziewczyn będzie zespół KS Prądniczanka.

Zawodniczki i trener CKiS Maratonu Krzeszowice liczą na gorący doping i pełne trybuny.