Do Intermarche za darmo

Od początku bieżącego roku krzeszowiczanie mają możliwość bezpłatnego dojazdu do sklepu Intermarche. Bezpłatny bus kursuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 21.00. Trasa rozpoczyna się od  wejścia do marketu i tam też się kończy.

Szczegółowy rozkład jazdy to: szkoła (ul. Krakowska), kościół (ul. Grunwaldzka), ul. Majowa (na os. Ćmany), Witaminka (ul. Żbicka  przy nowym kościele), ul. Legionów Polskich (stanowisko między Szkolną a Długą), ul. Daszyńskiego PKP (w miejscu stanowisk busów z kierunków zachodnich), dworzec autobusowy (przy ul. św. Floriana), ul. 3 Maja (przystanek na wysokości bloków), Intermarche.

Bus z każdym dniem cieszy się większą popularnością. Pomysł na bezpłatny transport jest odpowiedzią na potrzeby klientów –  w szczególności tych nie posiadających własnego środka transportu. Trzeba przyznać, że to bardzo wygodna i komfortowa możliwość zrobienia zakupów. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat związanych z przejazdami środkami komunikacji miejskiej. Zadowoleni są również starsi klienci, dla których dojście do sklepu było uciążliwe i czasochłonne.
Bus jest marki Mercedes Sprinter w kolorze pomarańczowym, oklejony wyraźnymi informacjami o darmowym przejeździe i o tym, kto ten przejazd organizuje. W sklepie i na przystankach znajdują się informacje o godzinach kursowania busa.

 

 

 

Kliknij żeby powiększyć mapkę