Orkiestrowe cięcie włosów w Krzeszowicach

Salon Fryzjerski Joanny Filipiak, przy ulicy Daszyńskiego 9/1 w Krzeszowicach, zaprasza na strzyżenie, czesanie i farbowanie, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcji biorą udział fryzjerzy z całej Polski, a Jurek Owsiak zachęca: „Zróbmy sobie fantastyczne fryzury, dla  babci, dla dziadka, dla wszystkich tych, dla których zbiera w tym roku Wielka Orkiestra!”.

 

Na orkiestrowe strzyżenie salon Joanny Filipiak zaprasza w dniu Finału WOŚP, czyli w niedzielę, 13 stycznia 2013r. Wówczas to w salonie wyłączona zostanie kasa, a klienci wynagrodzenie wrzucać będą bezpośrednio do orkiestrowej skarbony. Ale skarbona w tym salonie znajduje się już teraz, i już teraz klienci mogą wypełniać ją drobnymi datkami. W finałową niedzielę w salonie wylicytować będzie można jedną z maskotek chłopca o imieniu Nomek, który jest symbolem całej fryzjerskiej akcji, oraz obrazek z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Jurka Owsiaka. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci – słodkości, konkursów i malowania buziek.

Zbiórka w salonie Joanny Filipiak jest częścią ogólnopolskiej akcji fryzjerskiej prowadzonej przez salony firmowe marki KEMON – w dotychczasowych siedmiu Finałach udało im się zebrać ponad milion złotych. „Z fryzjerami gramy od lat, od lat dziękujemy im za ich zaangażowanie w telewizyjnym studio. Jeżeli możecie, odwiedźcie swojego fryzjera, zróbcie sobie fryzurę, o której zawsze marzyliście i bawcie się dobrze!” – zachęca Jurek Owsiak, zapraszając jednocześnie wszystkich mieszkańców Krzeszowic do salonu Joanny Filipiak.