Akademia Piłkarska „Mam Talent” Krzeszowice w KONKURSIE „Zostań Mistrzem” EA SPORTS FIFA 2013.

W dniach od 19 listopada 2012 od godz. 00.00.01 do 17 grudnia 2012 do północy realizowany będzie projekt firmy EA SPORTS wydawcy gry FIFA 2013 polegający na CODZIENNYM oddawaniu głosów na wybraną Szkołę lub Klub Piłkarski.

Głosowanie odbywa się będzie wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem Serwisu i dostępne będzie po właściwym zalogowaniu się przez głosującego, następnie wybraniu jednego Uczestnika Konkursu i kliknięciu przycisku „Głosuj” Do tego konkursu AP Mam Talent jest zgłoszona jako Akademia Młodego Sportowca MAM TALENT. Ambasadorem projektu jest kapitan Reprezentacji Polski oraz zawodnik Borusii Dortmund Jakub Błaszczykowski.

 

Co można wygrać w tym konkursie? Dla trzech szkółek z największą ilością głosów organizator przewidział Sprzęt Sportowy o łącznej wartości 12000 zł.
Ponadto, spośród 25 szkół lub klubów, które otrzymają największa liczbę głosów, komisja konkursowa wybierze 10 szkół lub klubów, kierując się oceną jakości profilu w Serwisie oraz jak największą liczbą udostępnień profilu w serwisie Facebook, które otrzymają Sprzęt Sportowy o łącznej wartości 12000 zł.

Kilka kroków które trzeba wykonać aby głosować
1.Wejdź na stronę www.zostanmistrzem.com.pl
2.Kliknij „Zarejestruj się i głosuj”
3.Wypełnij formularz
4.Kliknij kod aktywacyjny na swojej poczcie.
5.Zaloguj się na stronie www.zostanmistrzem.com.pl
6.Wyszukaj Szkółkę Akademia Młodego Sportowca Mam Talent.
7.Wejdź na profil Akademii Młodego Sportowca Mam Talent.
8.Kliknij „Głosuj”
Serdecznie zapraszam do głosowania!!

ZOSTAŃ MISTRZEM RAZEM Z AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ MAM TALENT !!!”