Siatkarska sobota (Fotoreportaż)

Sobotnie popołudnie w hali krzeszowickiego Gimnazjum pełne było emocji związanych z siatkówką. O g

odzinie 17.00 na parkiet wyszły zawodniczki II ligowego Maratonu, które zmierzyły się z zespołem Patrii Sędziszów.

Był to trzeci mecz tych drużyn w tej fazie rozgrywek. Niestety był to również trzeci przegrany mecz w stosunku 3-0 (w setach 17:25, 21:25, 19:25). Po tej porażce utrzymanie naszej drużyny w II lidze stoi pod coraz większym znakiem zapytania. Mecze ostatniej szansy Maraton rozegra z przegranym zespołem pary Pogoń Proszowice-MOSiR Jasło. Która z tych drużyn będzie rywalem naszych zawodniczek rozstrzygnie się 3 marca.

 

 

Zobacz fotoreportaż

 

W drugim meczu sobotniego popołudnia spotkali się siatkarze IV ligowego Maratonu Krzeszowice z zespołem MOSiR Bukowno. Tym razem krzeszowiccy kibice mieli powody do radości. Nasi panowie mecz wygrali i to w stosunku 3-0 (w setach 25:14, 25:23, 25:23). Było to już ostatnie spotkanie męskiej drużyny Maratonu w tym sezonie.

Dodaj komentarz