Złoty Jubileusz (fotoreportaż)

W Sali Herbowej UM dwadzieścia dziewięć par mieszkańców gminy Krzeszowice odebrało medale przyznane przez prezydenta RP „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

 

Uroczystość „Złotych Godów” rozpoczęła się od prezentacji programu artystycznego przygotowanego przez dzieci z Przedszkola Samorządowego w Tenczynku i Zalasiu. Dla jubilatów zaśpiewały też panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Tenczynku. Życzenia składali burmistrz Czesław Bartl, przewodnicząca Rady Miejskiej Stanisława Grzęda oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Wójcik. W sposób szczególny podczas uroczystości wyróżniona została Pani Anna Szopa, która z rąk przewodniczącej RM otrzymała statuetkę w kształcie serca za wieloletnią działalność społeczną. Pani Anna i jej mąż byli zaskoczeni, ale i dumni z otrzymanego wyróżnienia.

Tak piękna i wzruszająca uroczystość była wydarzeniem nie tylko dla Jubilatów, ale także dla ich najbliższych, którzy licznie przybyli w sobotnie przedpołudnie do Sali Herbowej.

Redakcja przyłącza się do wszystkich życzeń.

 

Miłość cierpliwa jest, łaskawa

miłość nie zazdrości

nie szuka poklasku

nie pamięta złego

gniewem się nie unosi

 

 

Lista par, które otrzymały medale prezydenta RP „Za długoletnie pożycie małżeńskie”:

Wanda i Jan Bałowie, Rozalia i Tadeusz Ciepaczowie, Wiktoria i Zdzisław Dziubowie, Janina i Marian Frydowie, Anna i Józef Gaskowie, Janina i Michał Gregorczykowie, Krystyna i Bolesław Grochalowie, Petronela i Edward Jachimowiczowie, Eugenia i Kazimierz Katarzyńscy, Jadwiga i Władysław Knapikowie, Zofia i Augustyn Korbielowie, Czesława i Marian Kuciowie, Maria i Władysław Kuzielowie, Stefania i Józef Kumelowscy, Janina i Stanisław Kurdzielowie, Marianna i Andrzej Krenichowie, Teofila i Zygmunt Lewiccy, Jadwiga i Stanisław Mikołajscy, Krystyna i Kazimierz Mirkowie, Felicja i Jan Nowakowie, Władysława i Ryszard Pałkowie, Stanisława i Józef Postrożni, Janina i Jerzy Sochowie, Anna i Władysław Szopowie, Joanna i Marian Tomczykowie, Bogumiła i Jerzy Traccy, Ludwika i Franciszek Wołkowie, Marianna i Zygmunt Wróblowie, Janina i Jan Żbikowie.

 

 

Zobacz Fotoreportaż

 

Dodaj komentarz