Festyn w Przedszkolu w Tenczynku „Mama, Tata i Ja” (fotoreportaż)

To był piękny słoneczny, sobotni dzień. Przedszkole w Tenczynku zatętniło radosnym śmiechem. Festyn Rodzinny zgromadził rzesze dzieci z rodzicami zarówno z przedszkola jak i okolicznych wsi.

Przybyli także: Burmistrz Gminy Krzeszowice, radni Zalasu H.Woszczyna i L.Słota, Radni Tenczynka: W.Jagiełło i S.Maciejowska,, Prezes OSP Alicja Gaj oraz Sołtys i księża. Na wstępie społeczność przedszkola podziękowała Panu Sołtysowi Ryszardowi Rysiowi za prace na rzecz placówki i wsi w czasie swojej kadencji. Pan sołtys ze wzruszeniem przyjął kolorową  koszulkę z odbitymi rączkami dzieci oraz sympatycznego żydka na szczęście z napisem „Na kłopoty Sołtys”. W dalszej części serdeczne podziękowania złożył wszystkim Michałek z rodzicami, dziękując za 1 % podatku na rehabilitację. Michałek choruje na Artrogrypozę i koniecznie potrzebuje wsparcia. Przedszkole prowadziło akcję 1% podatku na naszego Michałka. Rodzice ze wzruszeniem wysłuchali podziękowań.

 

W dalszej części przedszkolaki zaprezentowały poleczki, walczyki i nawet tańce afrykańskie. Występy bardzo się podobały. A potem to już była zabawa na całego. Konkursy plastyczne z nagrodami, malowanie buzi, zamki dmuchane i zjeżdżalnie, jazda konna i bryczką, a wszystko to przy świetnej muzyce zespołu KRAKUS.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom w tym: Eden Springs z Krzeszowic ,   Stadninie Koni Huculskich w Nielepicach, „Zielone Przedszkole” w Nawojowej Górze oraz wielu indywidualnym sponsorom w tym naszym rodzicom.

Specjalne podziękowanie kierujemy do Rodziców naszych dzieci za pomoc i wsparcie w organizacji całej imprezy.

W czasie imprezy zbierano środki na zakup przyborów do zajęć z dziećmi. Uzbierano prawie 2.500,- zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

Marzena Kubin

 

 

Zobacz Fotoreportaż

 

Dodaj komentarz