Przegrana siatkarek Maratonu

Szkoda, tak można spuentować wynik sobotniego (27 listopada) meczu III ligi siatkówki kobiet pomiędzy Maratonem Krzeszowice a zespołem Popradu Stary Sącz. Pierwszy set w prawdzie przegrany przez naszą drużynę 24:26 pokazał, że rywalki są do ogrania. Drugi set to popisowa gra Maratonu i zwycięstwa 25:18. Wydawało się, że kolejne partie na swoją korzyść rozstrzygną nasze dziewczyny. Stało się jednak inaczej. Zespół Maratonu seryjnie zaczął popełniać błędy, zabrakło koncentracji, co wykorzystały rywalki i gładko wygrały kolejnego seta 25:12. Niestety w czwartym secie nasze siatkarki popełniły zbyt dużo błędów, szczególnie w zagrywce i rozegraniu, aby móc powalczyć o zwycięstwo. Czwarta partia zakończyła się wynikiem 20:25, cały mecz 3:1.