Maraton górą!!!(fotoreportaż)

W sobotnim meczu siatkówki kobiet o mistrzostwo II ligi drużyna MKS MOS Maraton wygrała z zespołem UKS MOSiR Jasło. Nasze panie uporały się z rywalkami w trzech setach 25:18, 25:22, 25:21.

Choć rezultaty poszczególnych partii mogą wskazywać na łatwe zwycięstwo w rzeczywistości mecz był zacięty. Szczególnie emocjonujący przebieg miał set drugi, w którym siatkarki Maratonu, w pewnym momencie, przegrywały 15:12. Trzeci set rozpoczął się od 4 punktowego prowadzenia krzeszowiczanek. Nasze zawodniczki pilnowały tej przewagi już do końca spotkania. Za tydzień ostatni mecz rundy zasadniczej Maraton rozegra w Myślenicach z KS Dalin. Niestety nawet wygrana z wyżej plasującymi się w tabeli przeciwniczkami nie uchroni naszego zespołu przed meczami wyłącznie o utrzymanie w II lidze, za co oczywiście trzymamy kciuki. Po wygranej z UKS MOSiR Jasło drużyna MKS MOS Maraton zajmuje, z 10 punktami, przedostatnie miejsce w tabeli.