Setna rocznica urodzin Pani Anny Koryczan

W dniu 26 lipca  setną rocznicę urodzin  obchodziła rdzenna mieszkanka gminy Krzeszowice Pani Anna Koryczan. Uroczystość jubileuszowa połączona z imieninami  odbyła się w miejscu zamieszkania Jubilatki, w gronie Rodziny. W imieniu władz samorządowych gratulacje Dostojnej Jubilatce złożyli  Andrzej Żbik – zastępca burmistrza Gminy i Anna Wójcik –  kierownik Urzędu Stanu Cywilnego ,  przekazując Jubilatce listy gratulacyjne od  premiera rządu RP,  wojewody małopolskiego oraz  burmistrza gminy  i przewodniczącej rady miejskiej .

Jubilatka urodziła się w miejscowości Miękinia. Jest  najstarszą i jedyną żyjącą  z trójki rodzeństwa. Po zamążpójściu  zamieszkała w Nowej Górze, gdzie do chwili obecnej mieszka otoczona miłością i troskliwą opieką osób najbliższych. W czasie swojego długiego życia zajmowała się domem, pracowała na gospodarstwie i wychowywała  dzieci. Dochowała się 2 dzieci, 3 wnuków i 4 prawnuków. Od 14 lat jest wdową. Pani Anna jest bardzo pogodną, kontaktową  osobą.
Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu  Czcigodnej Jubilatce i Solenizantce składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności i najlepszego zdrowia.

info:www.krzeszowice.pl

Redakcja Portalu dolinainformacji przyłącza się do życzeń dla jubilatki.

Dodaj komentarz