Zaproszenie na wernisaż wystawy-„Moje spotkania z Afryką”

2 lipca, w piątek o godz. 18 Galeria Vauxhall przy Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zaprasza na wystawę MOJE SPOTKANIA Z AFRYKĄ. Zbyszek Piekarczyk – autor wystawy – pracując przez rok w Ugandzie, jak sam mówi, został „zarażony” Afryką i najchętniej już wczoraj, na nowo, znowu tam by pojechał…

 

 

Z jego wielokrotnych podróży po krajach Afryki powstał ciekawy rodzaj pamiętnika, na który składają się liczne zdjęcia, oryginalna afrykańska muzyka oraz tajemnicze eksponaty – tymi przeżyciami autor wystawy pragnie się podzielić z mieszkańcami swojego rodzinnego miasta Krzeszowice i serdecznie zaprasza do udziału w swojej afrykańskiej podróży.

 

Wystawa ma charakter podróżniczy, geograficzny, jest fotograficznym pamiętnikiem z podróży po Gambii, Kenii, Kongo, Namibii, Tanzanii, Ugandzie i zaopatrzona jest w bogaty komentarz na temat tych krajów.

 

Podczas wernisażu odbędzie się pokaz autorskiej kolekcji „Moda inspirowana Afryką” Aleksandry Irlik i Krakowskiej Agencji Modelek „Szyk”, prezentowany przez krzeszowickie Amazonki.

Aleksandra Irlik posiada największa w Polsce kolekcję mody afrykańskiej – i ją własnie zobaczymy podczas wernisażu.

Poniżej 3 fotografie, które z pewnością zachęcą Państwa do przyjścia na wernisaż czy później na wystawę.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz