TAURON partnerem dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach

Praktyki zawodowe w spółkach Grupy TAURON, dodatkowe zajęcia dla uczniów w ramach tzw. bloku energetycznego, prelekcje dotyczące funkcjonowania branży energetycznej oraz gwarancje zatrudnienia dla najlepszych uczniów z klas patronackich – to tylko niektóre z elementów zainicjowanego programu współpracy TAURONA z zespołami szkół o profilu technicznym w Libiążu i w Krzeszowicach.

Czytaj dalej TAURON partnerem dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach

Jej Portret-wernisaż wystawy (fotoreportaż)

Od 2005 roku realizujemy projekt „Marzec kobiet w Galerii”, zwracając Państwa uwagę na wiele problemów dotyczących kwestii kobiecej, poprzez spotkania z niezwykłymi, nieprzeciętnymi kobietami, dyskusje, warsztaty i międzynarodowe spotkania, ale głównie poprzez prezentacje artystycznego dorobku kobiet związanych ze sztuką – kobiet plastyków, muzyków, ludzi sceny.

Czytaj dalej Jej Portret-wernisaż wystawy (fotoreportaż)

Niedziela Seniora w Paczółtowicach (fotoreportaż)

Ten śnieżny lutowy wieczór należy do paczółtowickich Seniorów i Ich Gości. Jak co roku, o tej porze, spotykają się ludzie naprawdę zaprzyjaźnieni, zaczynający rozmowę „od trzeciego zdania”, by przywitać się z uśmiechem, opowiedzieć, jak minął rok, ten prywatny i gospodarski, i jakie plany wiążą się z jutrem. A przede wszystkim, by pobyć trochę razem.

Czytaj dalej Niedziela Seniora w Paczółtowicach (fotoreportaż)