Urocza pani Jadwiga

16 października Pani Jadwiga Hrycaniuk z Zalasu obchodziła 100 rocznicę urodzin. Było mnóstwo gości. Następnego dnia dostojna jubilatka przyjmowała serdeczne życzenia i gratulacje od burmistrza Gminy Wacława Gregorczyka, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marzeny Zakrzewskiej-Szpak, przewodniczącego Rady Miejskiej Adama Godynia, sołtysa Henryka Woszczyny, były również listy gratulacyjne od Prezes Rady Ministrów Beaty Szydło i Wojewody Małopolskiego.

Czytaj dalej Urocza pani Jadwiga

Dzień Edukacji Narodowej (fotoreportaż)

Burmistrz Gminy Krzeszowice przyznał nagrody wyróżniającym się dyrektorom i nauczycielom pracującym w placówkach oświatowych prowadzonych przez gminę. Nagrody zostały wręczone w szkołach podczas uroczystych akademii. Podczas uroczystych akademii również dyrektorzy placówek oświatowych wręczali nagrody. Poza gratyfikacjami finansowymi pracownicy oświaty zostali obdarowani przez swoich uczniów bukietami kwiatów.

Czytaj dalej Dzień Edukacji Narodowej (fotoreportaż)

Radosne pożegnanie lata

Czy pożegnanie lata, słońca i wakacji może być wesołe? Tak, ale tylko pod warunkiem, że w sprawę włączą się ludzie, którym nade wszystko zależy na wywołaniu uśmiechu na dziecięcych buziach. Organizacją uroczystości zajęły się panie z Zarządu Miejsko-Gminnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Krzeszowicach z prezes Anną Warzecha, a wspierały je nauczycielki z Przedszkola Samorządowego w Krzeszowicach.

Czytaj dalej Radosne pożegnanie lata