Zaproszenie na Dni Pstrąga w Dubiu

Dni Pstrąga w Dubiu mają już swoją kilkuletnią tradycję. Również w tym roku w dniach 4-5 maja smakosze ryb oraz osoby lubiące dobrą zabawę mogą przyjechać do tej niewielkiej ale urokliwej miejscowości w gminie Krzeszowice. Organizatorzy sobotni program kierują, przede wszystkim, do dzieci. Niedziela, to dzień dla rodzin. Imprezę zakończy zabawa taneczna. Szczegóły na plakacie poniżej. Czytaj dalej Zaproszenie na Dni Pstrąga w Dubiu

Noc w Bibliotece z ABBĄ

4 czerwca 2016 r. od godziny 19.00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece w Krzeszowicach będzie można udać się w muzyczną podróż do lat 70 ubiegłego wieku. A to za sprawą projektu Noc w Bibliotece z ABBĄ. Ten szwedzki kwartet był bodaj największą „fabryką” przebojów, które przeszły do legendy światowej muzyki rozrywkowej, i które do dziś bawią miliony ludzi na całym świecie.

Czytaj dalej Noc w Bibliotece z ABBĄ

XIII Rajd Rowerowy – Szlakami Zabytków Ziemi Krzeszowickiej

Już po raz trzynasty Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Woli Filipowskiej zaprasza na Rekreacyjny Rajd Rowerowy – Szlakami Zabytków Ziemi Krzeszowickiej i Sąsiadów. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku przewidziano dla uczestników dwie trasy o różnej trudności. Szczegóły na plakacie, który publikujemy poniżej.

Czytaj dalej XIII Rajd Rowerowy – Szlakami Zabytków Ziemi Krzeszowickiej