Harcerskie zimowiska

W czasie ferii zimowych harcerze z gminy Krzeszowice jak co roku wyjechali na biwaki zimowe. W weekend 15-17 stycznia 2016. skauci z Krzeszowic zwiedzali urokliwą krakowską Nową Hutę, a harcerze z Tenczynka – Nawojową Górę. Poniżej znajdziecie krótkie relacje z obu wyjazdów.

Czytaj dalej Harcerskie zimowiska

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem (22 lutego – 27 lutego)

Trwa 15. Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W tym roku każdy zainteresowany może zgłosić się po poradę w dniach 22.02. – 27.02. 2016 r. Bezpłatna pomoc jest udzielana od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w sobotę od 10:00 do 13:00. W ośrodkach specjalnie do tego przeznaczonych są pełnione dyżury ekspertów.

Czytaj dalej Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem (22 lutego – 27 lutego)

Zostań tancerzem Zespołu Tańców Świata Zdrojanie

ZTŚ Zdrojanie powstał 6 lat temu. Inicjatorką tego przedsięwzięcia, które funkcjonuje w Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach była Monika Dudek a dyrektor Tomasz Piechota pomysł zaakceptował i stworzył możliwości jego rozwoju. Z zaproszenia do udziału w Zdrojanach skorzystało na początku kilkanaście osób. Nie wszyscy mieli jakieś doświadczenie taneczne, ale już po kilku tygodniach prób udało się przygotować pierwszy program-Tańce Polskie.

Czytaj dalej Zostań tancerzem Zespołu Tańców Świata Zdrojanie

Nowy Magazyn Krzeszowicki już w sprzedaży

Od 15 lutego w punktach sprzedaży na terenie całej gminy Krzeszowice dostępny jest już nowy numer Magazynu Krzeszowickiego. Przypominamy, że nasza gazeta od tego roku jest drukowana w pełnym kolorze. W tym numerze znajdziecie państwo wiele ciekawych artykułów, potrzebnych informacji i zapowiedzi zbliżających się wydarzeń. I oczywiście dużo zdjęć.

Czytaj dalej Nowy Magazyn Krzeszowicki już w sprzedaży