Program Ochrony Powietrza dla Gminy Krzeszowice – ankieta dla mieszkańców i przedsiębiorców

Gmina Krzeszowice przystąpiła do opracowania Programu Ochrony Powietrza (POP). Urząd Miejski zaprasza mieszkańców i przedsiębiorców do wypełnienia ankiety, która pomoże w zaplanowaniu realnych działań w zakresie poprawy i ochrony jakości powietrza w naszej Gminie.

Czytaj dalej Program Ochrony Powietrza dla Gminy Krzeszowice – ankieta dla mieszkańców i przedsiębiorców

ZŁOTY PŁUŻEK

ZŁOTY PŁUŻEK

Seminarium folklorystyczne poświęcone małopolskim pastorałkom

i kolędom ludowym

27 listopada, w piątek, godz. 15.00
Sala Herbowa Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, ul. Grunwaldzka 4

wstęp wolny

Czytaj dalej ZŁOTY PŁUŻEK

Jeden za wszystkich-wszyscy za jednego

To już kolejna edycja ogólnopolskiego projektu Szlachetna Paczka w naszej gminie. W rejonie Krzeszowice działa od kilku miesięcy grupa siedemnastu wolontariuszy. Sześciu wolontariuszy weteranów, czyli takich, którzy w paczce są po raz kolejny. Trzech liderów zespołu i jeden asystent do spraw logistyki. Pracami kieruje lider rejonu Magdalena Stach. Cała drużyna dąży do wspólnego celu! Wygrać z biedą!

Czytaj dalej Jeden za wszystkich-wszyscy za jednego

Minister z Krzeszowic

Andrzej Adamczyk został Ministrem Infrastruktury i Budownictwa w Rządzie Beaty Szydło. Ta funkcja, to z pewnością ukoronowanie jego działalności politycznej i parlamentarnej. Przypomnijmy, że od wielu lat pracował w sejmowej Komisji Infrastruktury, był jej wiceprzewodniczącym, zatem doświadczenia i wiedzy z pewnością mu nie brakuje.

Czytaj dalej Minister z Krzeszowic