Pierścionki zaręczynowe oraz obrączki ślubne od Jubiler Jaracz

Jubiler Jaracz to rodzinna firma jubilerska kontynuująca złotnicze tradycje już od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w produkcji pięknych pierścionków zaręczynowych oraz wyjątkowych obrączek ślubnych. Dzięki połączeniu klasycznego i eleganckiego wzornictwa z nowoczesną technologią i najnowszymi trendami z pasją tworzymy dla Państwa unikatową biżuterię.

Czytaj dalej Pierścionki zaręczynowe oraz obrączki ślubne od Jubiler Jaracz

Krajobraz powyborczy

No i jesteśmy po wyborach do Parlamentu RP. Jedni się cieszą, bo liczą, że coś się zmieni na lepsze. Inni mówią, że to koniec cywilizacji w Polsce i deklarują emigrację. Na lotniskach nie widać jednak wyraźnie wzmożonego ruchu. A tak na poważnie. Co po wyborach może zmienić się na naszym krzeszowickim podwórku?

Czytaj dalej Krajobraz powyborczy

Wielkie zmiany na Tenczynie (fotoreportaż)

Ostatnio miałem okazję być w zabezpieczanych ruinach zamku Tenczyn w Rudnie jakieś trzy lata temu, więc kiedy Monika Dudek zaprosiła mnie na wyjazdowe posiedzenie Komisji Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji bardzo się ucieszyłem. Spodziewałem się zobaczyć jakiś plac budowy, trochę odnowionych fragmentów ruin, jednak rzeczywistość przerosła moje najśmielsze oczekiwania.

Czytaj dalej Wielkie zmiany na Tenczynie (fotoreportaż)

Społeczna rola edukacji w perspektywie lokalnej i globalnej…(fotoreportaż)

To temat sesji zorganizowanej w dniu 14 października 2015r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Krzeszowicach. Obchodzony tego dnia w Polsce Dzień Edukacji Narodowej każdego roku skłania do refleksji nad edukacją oraz jej znaczeniem we współczesnym świecie. Bieżący rok, który dla Liceum jest rokiem jubileuszu 70-lecia istnienia, stanowił szczególną okoliczność.

Czytaj dalej Społeczna rola edukacji w perspektywie lokalnej i globalnej…(fotoreportaż)

Oczarowanie światem

Trudno byłoby znaleźć piękniejszy tytuł dla tego zachwycającego niedzielnego koncertu w Galerii w Pałacu Vauxhall. Za oknem mieniły się wszystkimi barwami złotej jesieni parkowe drzewa, a my, słuchacze i widzowie, oczarowani śpiewem Lucyny Ordon-Klimczak i grą Grzegorza Klimczaka, zapomnieliśmy o całym świecie.

Czytaj dalej Oczarowanie światem