Nowy Zarząd Wolanki

W sobotę 15 marca br. odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze LKS Wolanka Wola Filipowska, na którym wybrano nowe władze klubu. Prezesem podobnie jak do tej pory został Artur Dudek, wiceprezesami zostali Wojciech Pałka i Michał Ścigalski , skarbnikiem klubu została Gabriela Kalęba, pozostali członkowie zarządu to: Bartosz Kieres, Marian Ziomek, Jerzy Ciombor, Piotr Filipek oraz Dominik Ślusarczyk.

Czytaj dalej Nowy Zarząd Wolanki

PCHLI TARG – wiosna 2014

Zapraszamy na VII edycję Pchlego Targu! 6 kwietnia 2014, niedziela, godzina 9.00 – 15.00. Ideą naszego targu jest wymiana lub sprzedaż rzeczy, które nie są już nam potrzebne lub zdążyły się znudzić. Jeśli te przedmioty dla Ciebie nie mają już znaczenia – dla innych mogą okazać się czymś wartościowym i niezwykłym. Rzeczy ciekawe i w dobrym stanie na pewno szybko znajdą nowych właścicieli.

Czytaj dalej PCHLI TARG – wiosna 2014

Promocja książki Anny Lutosławskiej – Jaworskiej, „Skojarzenia. Zapisane w brulionie”

3 kwietnia (czwartek) o godzinie 18.00 w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzeszowicach odbędzie się spotkanie ze znakomitą aktorką i pisarką Anną Lutosławską – Jaworską, autorką wydanej przed kilkoma tygodniami książki „Skojarzenia. Zapisane w brulionie”(Wydawnictwo WAM).

Czytaj dalej Promocja książki Anny Lutosławskiej – Jaworskiej, „Skojarzenia. Zapisane w brulionie”

„Bezrobocie? To nie dla mnie!” – bezpłatne szkolenia i kursy zawodowe dla absolwentów

Zapraszamy bezrobotnych i niepracujących absolwentów między 15 a 27 rokiem życia do udziału w projekcie „Bezrobocie? To nie dla mnie!” realizowanym przez Centrum Językowe EVEREST z Krakowa. Udział w projekcie to świetna okazja dla niepracujących absolwentów na zdobycie nowych umiejętności lub podniesienie zawodowych kwalifikacji i przystosowanie ich do aktualnego zapotrzebowania na lokalnym rynku pracy. Co ważne udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Czytaj dalej „Bezrobocie? To nie dla mnie!” – bezpłatne szkolenia i kursy zawodowe dla absolwentów