Spotkanie Noworoczne Osiedla Centrum i wspólne kolędowanie (fotorelacja)

Spotkanie i wspólne kolędowanie z seniorami z naszego osiedla to już tradycja, to chwila radości zwłaszcza dla ludzi starszych, ale nie tylko. W sobotę 18 stycznia w Centrum Kultury i Sportu na zaproszenie przewodniczącej osiedla Janiny Oczkowskiej oraz Radnych , mieszkańców osiedla przybyło około 60 osób.

Czytaj dalej Spotkanie Noworoczne Osiedla Centrum i wspólne kolędowanie (fotorelacja)

200 osób na kolędowaniu w Tenczynku (fotoreportaż)

To było wyjątkowe spotkanie dla mieszkańców i zaproszonych gości. W niedzielę 12 stycznia w remizie OSP Tenczynek spotkało się prawie 200 osób, aby wspólnie kolędować. Spotkanie zorganizowali sołtys Tenczynka Alicja Gaj wraz z Radą Sołecką, KGW Tenczynianki i strażacy z OSP Tenczynek. Wśród zaproszonych gości były władze Gminy, przedstawiciele urzędu a także radni i inni przyjaciele Tenczynka.

Czytaj dalej 200 osób na kolędowaniu w Tenczynku (fotoreportaż)

Opłatek z rocznicą w Czernej (fotoreportaż)

Przełom roku to czas kiedy w mniejszym lub większym gronie ludzie spotykają się aby złożyć sobie życzenia, podzielić się opłatkiem czy po prostu spotkać się i porozmawiać. W Czernej 5 stycznia na zaproszenie Komitetu Organizacyjnego pod przewodnictwem Józefa Godynia do Remizy OSP przybyło ponad 100 osób, dorosłych i dzieci, ale najważniejszymi gośćmi byli seniorzy, mieszkańcy Czernej.

Czytaj dalej Opłatek z rocznicą w Czernej (fotoreportaż)