Zatańcz ze „Zdrojanami”

CKIS w Krzeszowicach serdecznie zaprasza wszystkich lubiących tańczyć, dorosłych miłośników folku i folkloru do udziału w próbach Zespołu Tańców Świata ZDROJANIE.

Zespół działa od 2010 roku, a w jego repertuarze są m. in. to tańce polskie, francuskie, irlandzkie, litewskie, węgierskie i wiele innych.

Czytaj dalej Zatańcz ze „Zdrojanami”

Złote i Diamentowe Gody 2013. Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego 2013 (fotoreportaż)

W sobotę 21 września do Sali Herbowej Urzędu Miejskiego zostali zaproszeni jubilaci, mieszkańcy gminy Krzeszowice, którzy 50 i więcej lat temu zawarli związek małżeński. Wszyscy obchodzący Złote Gody otrzymali z rąk burmistrza Czesława Bartla medale przyznane przez Prezydenta RP „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Czytaj dalej Złote i Diamentowe Gody 2013. Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego 2013 (fotoreportaż)

Zaproszenie na JAM SESSION

Sekcja Muzyki Rozrywkowej Szkoły nr 7 Towarzystwa Muzycznego w Krakowie oraz Sekcja Instrumentów Dętych Państwowej Szkoły Muzycznej w Krzeszowicach zaprasza wszystkich miłośników jazzu (muzyków i publiczność) na JAM SESSION, które odbędzie się 25 września (środa) o godz. 1800 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Krzeszowicach ul. Ogrodowa 7.

Nowe wykłady na Dziecięcym Uniwersytecie w Krzeszowicach Pierwsze zajęcia już 12 października!

Już po raz trzeci Centrum Kultury i Sportu zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat na wykłady Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach. Średnio dwa razy w miesiącu, w sobotnie przedpołudnia dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych wzorowanych na wykładach i warsztatach akademickich

Czytaj dalej Nowe wykłady na Dziecięcym Uniwersytecie w Krzeszowicach Pierwsze zajęcia już 12 października!

Zapisy do sekcji muzyki rozrywkowej w krzeszowickiej Szkole Muzycznej

Szkoła nr 7 Towarzystwa Muzycznego w Krakowie działająca przy Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Krzeszowicach ogłasza nabór do nowootwartej sekcji muzyki rozrywkowej. Po raz pierwszy rozpoczynamy współpracę z młodymi krakowskimi muzykami w celu propagowania i rozpowszechniania edukacji związanej z muzyką rozrywkową i jazzem.

Czytaj dalej Zapisy do sekcji muzyki rozrywkowej w krzeszowickiej Szkole Muzycznej