Wygrana i awans Maratonu (fotoreportaż)

W dniach 22-24 lutego w Krzeszowicach rozgrywany był turniej 1/8 Finału Mistrzostw polski kadetek w siatkówce. Maraton awansował do tej fazy rozgrywek dzięki zajęciu drugiego miejsca w finale Małopolski. Już zdobycie tytułu wicemistrzyń Małopolski jest dużym sukcesem naszych młodych siatkarek prowadzonych przez trenerkę Martę Kurek, ale wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Czytaj dalej Wygrana i awans Maratonu (fotoreportaż)

„Postaw na rodzinę”

Kilka słów o kampanii „Postaw na rodzinę” organizowanej przez Krakowską Akademię Profilaktyki

Kilka słów o kampanii „Postaw na rodzinę” organizowanej przez Krakowską Akademię Profilaktyki. Gmina Krzeszowice tak jak i w minionym roku przystąpiła się do ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej „ Postaw na rodzinę”. Kampania„ Postaw na rodzinę” koncentruje się na pozytywnej profilaktyce, promuje solidarność międzypokoleniową, wpisując się we wspólną troskę wszystkich odpowiedzialnych ludzi: troskę o rodzinę i jakość wychowania najmłodszego pokolenia.

Czytaj dalej „Postaw na rodzinę”

1/8 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI KADETEK KRZESZOWICE 2013

W najbliższy weekend w Krzeszowicach rozegrany zostanie Turniej 1/8 Finału Mistrzostw Polski Kadetek w siatkówce. Maraton, po zajęciu drugiego miejsca w Finale Małopolski, będzie gospodarzem Turnieju. Dwie pierwsze drużyny awansują do 1/4 Finału Mistrzostw Polski. Nasze siatkarki mają dużą szansę na awans i liczą na liczny udział i doping krzeszowickiej publiczności

Czytaj dalej 1/8 FINAŁU MISTRZOSTW POLSKI KADETEK KRZESZOWICE 2013