Orkiestrowe cięcie włosów w Krzeszowicach

Salon Fryzjerski Joanny Filipiak, przy ulicy Daszyńskiego 9/1 w Krzeszowicach, zaprasza na strzyżenie, czesanie i farbowanie, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcji biorą udział fryzjerzy z całej Polski, a Jurek Owsiak zachęca: „Zróbmy sobie fantastyczne fryzury, dla  babci, dla dziadka, dla wszystkich tych, dla których zbiera w tym roku Wielka Orkiestra!”.

Czytaj dalej Orkiestrowe cięcie włosów w Krzeszowicach

21. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 13 stycznia 2013 – GMINA KRZESZOWICE

W tym roku w Krzeszowicach nie będzie centrum imprezowego, jednak z pewnością nie przeszkodzi to naszym mieszkańcom we wsparciu tej szlachetnej idei, jaką jest WOŚP. Wolontariuszy będzie można spotkać w całej Gminie – na ulicach, skwerach, na traktach spacerowych, przed kościołami i sklepami.

Czytaj dalej 21. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 13 stycznia 2013 – GMINA KRZESZOWICE

Gminny Przegląd Jasełek „Pójdźmy wszyscy do stajenki”- finał (fotoreportaż)

Pierwszy Gminny Przegląd Jasełek „Pójdźmy wszyscy do stajenki” w SP Sanka odbył się w styczniu 2004r. Inicjatorkami przeglądu były nauczycielki – M. Wiecheć oraz G. Grzymek. Głównym celem przeglądu zarówno wtedy, jak i obecnie było pielęgnowanie polskich (lokalnych) tradycji obrzędowych związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Czytaj dalej Gminny Przegląd Jasełek „Pójdźmy wszyscy do stajenki”- finał (fotoreportaż)