Andrzej Adamczyk najlepszym posłem 2012 roku w rankingu „Polityki”

30 sierpnia podczas uroczystości, jaka odbyła się na terenie Sejmu RP poseł Andrzej Adamczyk został uhonorowany tytułem Najlepszego Posła 2012 w dorocznym plebiscycie organizowanym przez tygodnik „Polityka”.

Czytaj dalej Andrzej Adamczyk najlepszym posłem 2012 roku w rankingu „Polityki”

Polak, Węgier…- wymiana „Węgry 2012”

Podczas tegorocznych wakacji dwudziestu gimnazjalistów z gminy Krzeszowice wzięło udział w międzynarodowej wymianie młodzieży „Węgry 2012”. W tym roku młodzi Polacy mieli możliwość poznać kulturę, tradycje, współczesność Węgier, Turcji oraz Serbii, a także nawiązać kontakty towarzyskie ze swoimi rówieśnikami z uczestniczących w wymianie krajów.

Czytaj dalej Polak, Węgier…- wymiana „Węgry 2012”

Finały II edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki Plażowej w Woli Filipowskiej

W sobotę 25 sierpnia 2012r. o godzinie 17:00 i 18:00 na przyszkolnym młodzieżowym placu sportowym w Woli Filipowskiej odbyły się mecze finałowe drugiej edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki Plażowej.

Czytaj dalej Finały II edycji Amatorskiej Ligi Siatkówki Plażowej w Woli Filipowskiej

Niezapomniane cztery lata

Cztery lata temu do Krzeszowic przyjechał człowiek, który okazał się być żywym srebrem. Młody, energiczny, pełen zapału i kreatywności ksiądz zaopiekował się wspólnotą Ruchu Światło-Życie, sprawiając, że przez otwarte drzwi salki oazowej w domu katechetycznym przechodziły coraz to nowsze osoby, przyciągając za sobą tłumy zaciekawionych znajomych.

Czytaj dalej Niezapomniane cztery lata