Majówka Hrabiny Zofii 2012 – dzień drugi (fotoreportaż)

Może się Państwu wydawać, że na zdjęciach, które pokazują Majówkę panuje pewien chaos, ale działo się podczas tej imprezy tak wiele, że trudno to uporządkować. Jako przykład „urodzaju” propozycji mogę powiedzieć, że po raz pierwszy, nie udało mi się dotrzeć do każdego punktu, gdzie się coś działo.

Czytaj dalej Majówka Hrabiny Zofii 2012 – dzień drugi (fotoreportaż)

„W poszukiwaniu Pana Tadeusza” – Gra Miejska – wszystkie wierszyki

W ramach „Majówki hrabiny Zofii” odbywającej się w dniach 26-27 maja 2012 roku zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnej grze miejskiej na terenie Krzeszowic, organizowanej przez Centrum Kultury i Sportu i Grupę MV.

Czytaj dalej „W poszukiwaniu Pana Tadeusza” – Gra Miejska – wszystkie wierszyki

Majówka tuż tuż

W najbliższy weekend 26 i 27 maja w Krzeszowicach odbywać się będzie „Majówka Hrabiny Zofii”. Już od wczoraj można spotkać na ulicach osoby w strojach historycznych. Panie i panowie spacerują po Krzeszowicach. W miejscach najczęściej odwiedzanych rozdają ulotki z programem imprezy, choć najlepszą reklamą są oni sami. Zarówno panie jak i panowie prezentują się efektownie i elegancko.

Czytaj dalej Majówka tuż tuż

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK (fotoreportaż)

W miniony piątek 18 maja 2012 roku, w Liceum Ogólnokształcącym w Krzeszowicach odbyły się już XII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Powiatu Krakowskiego. W murach szkoły gościliśmy 10 zespołów pierwszej pomocy ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, które rywalizowały o miano najlepszych w powiecie.

Czytaj dalej Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK (fotoreportaż)