Mam talent w Krzeszowicach (fotoreportaż)

W sobotnie popołudnie 21 mają 2011 roku w Krzeszowicach miało miejsce niecodzienne zdarzenie. W salce parafialnej odbył się finał konkursu „Mam Talent”, którego bohaterami byli finaliści eliminacji prowadzonych wśród uczestników Świetlicy Środowiskowej CARITAS w Krzeszowicach oraz osób ze wspólnoty „Obuzki”działającej przy Parafii św. Marcina.

Czytaj dalej Mam talent w Krzeszowicach (fotoreportaż)

Mam talent w Krzeszowicach (fotoreportaż)

W sobotnie popołudnie 21 mają 2011 roku w Krzeszowicach miało miejsce niecodzienne zdarzenie. W salce parafialnej odbył się finał konkursu „Mam Talent”, którego bohaterami byli finaliści eliminacji prowadzonych wśród uczestników Świetlicy Środowiskowej CARITAS w Krzeszowicach oraz osób ze wspólnoty „Obuzki”działającej przy Parafii św. Marcina. Czytaj dalej Mam talent w Krzeszowicach (fotoreportaż)

Licealiści grali w golfa

W Liceum  Ogólnokształcącym w Krzeszowicach odbył się II Szkolny Turniej Golfowy o Puchar Dyrektora Szkoły. Pole golfowe w Paczółtowicach przywitało nas słońcem  i ciepłą pogodą. Uroczyste rozpoczęcie miało miejsce o 9.40. Przybyłych gości przywitała w imieniu gospodarzy pani Małgorzata Gajkowska – menedżer pola w Paczółtowicach.

Czytaj dalej Licealiści grali w golfa

Gminna Impreza Sportowa w SP Nawojowej Górze w ramach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” – relacja.

W ramach XI edycji Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” w czwartek 19 maja 2011 roku o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej w Nawojowej Górze odbyła się Gminna Impreza Sportowa w której uczestniczyli przedstawiciele 12 szkół z naszego terenu.

Czytaj dalej Gminna Impreza Sportowa w SP Nawojowej Górze w ramach Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” – relacja.

Odbył się II Rajd Toporczyków – Tęczyńskich (fotoreportaż)

Ponad 150 osób, w tym duża grupa młodzieży z krzeszowickich szkół wyruszyło w niedzielne przedpołudnie z Czernej idąc w kierunku kamieniołomu w Miękini, następnie w kierunku Filipowic, później szlakiem rowerowym na południe w kierunku zamku w Rudnie.

Czytaj dalej Odbył się II Rajd Toporczyków – Tęczyńskich (fotoreportaż)

Spotkanie Na Wulkanie Blues – Rock – Motorcycling Meeting – Miękinia (28-29 maja) 2011

W najbliższy weekend w Miękini odbędą się prestiżowe zawody Trialowe. Poza emocjami sportowymi będzie można uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych, a mianowicie w „Spotkaniu Na Wulkanie” czyli swego rodzaju pikniku motocyklowym, w programie którego znalazły się konkursy i koncerty. Gwiazdą będzie Nocna Zmiana Bluesa.

Czytaj dalej Spotkanie Na Wulkanie Blues – Rock – Motorcycling Meeting – Miękinia (28-29 maja) 2011

Majówka Hrabiny Zofii – dzień drugi (fotoreportaż)

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z drugiego dnia Majówki Hrabiny Zofii. Niestety pogoda po raz kolejny pokrzyżowała plany organizatorom. Zapowiadane jako plenerowe widowisko „Z Wizytą u Hrabiny Zofii” oraz Bal z powodu deszczu odbyły się w Pałacu Vauxhall.

Czytaj dalej Majówka Hrabiny Zofii – dzień drugi (fotoreportaż)